Yazarlar/Şairler ile Film Okumaları

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi’nce düzenlenen ve her hafta edebiyat/sanat dünyamızın farklı isimlerini ağırladığımız “Yazarlar/Şairler ile Film Okumaları” bu dönem de, Ekim ayından itibaren kaldığı yerden devam edecek.

 

Her Pazartesi günü o haftaki konuğumuzun seçtiği filmin izlenip ardından konuğun dilinden filmin okunduğu bir söyleşiye imza atılan etkinlikte, bu dönem de iyi filmler izlenip değerli konukların film üzerine söyleşileri dinlenecek.

 

10 Ekim Pazartesi gününden itibaren başlatılacak etkinliğimizi ve konuklarımızı her zaman olduğu gibi bu dönem de sizlere e-posta ile duyuracağız. Yine şubemize gelerek ya da 0212 527 7517 no’lu telefonu arayarak faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bu ve buna benzer diğer kültürel etkinliklerimizden çevrenizi ve dostlarınızı haberdar etmeniz bizleri mutlu edecektir.

 

 

Adres: Kızlarağası Mehmed Ağa Medresesi,

Divanyolu Cad. Hoca Rüstem Sokak No: 6

Sultanahmet / İstanbul

Tel.: 0212 527 7517-18

Faks: 0212 527 7519

FavoriteLoading Bu yazıyı Favorilerime ekle

BENZER YAZILAR

Yorum Yapın

*

Önceki yazıyı okuyun:
Teravih Tefsirleri 1433-15

Araf Suresi 59-72. Ayetler. Peygamberlerin sayıları Kuran-ı Kerim'de isimleri sayılan peygamberlerin özellikleri. Hz. Nuh'un öne çıkan özelliği nedir? Ömrü? Peygamberlik...

Kapat