İstanbul Tasarım Haftası Başlıyor

Geçtiğimiz sene 35 bin ziyaretçisi ve Karim Rashid, Massimilliano Fuksas gibi dünyaca ünlü konuşmacılarıyla oldukça ses getiren İstanbul Tasarım Haftası, bu sene de Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen moda ve endüstriyel tasarımcıları ile tasarım sektöründeki teknoloji, yaratıcılık ve son trendleri tek bir çatı altında topluyor. Mimari yapısıyla binlerce yıllık kültürlerin iç içe geçtiği tarihi köprüde, İstanbul Tasarım Haftaso 2011 ile ziyaretçileri eşsiz bir deneyim bekliyor. İstanbul Design Week, mimarlık, tasarım, felsefe, bilim ve teknolojinin geldiği son noktayı göstererek tüm bu alanları tasarım severlerle buluşturuyor.

 

TARİHİ KÖPRÜ, DÜNYACA ÜNLÜ KONUŞMACILARA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK!

İstanbul Tasarım Haftası’na, 6. senesinde yine çok sayıda sergi, konferans ve seminer eşlik ediyor. İstanbul Tasarım Haftası, bu sene de geleneği bozmuyor ve tasarım dünyasının en ünlü isimlerini İstanbul’da ağırlıyor.

 

EN RENKLİ SERGİLER YİNE İstanbul Tasarım Haftası 2011’DE

Bu sene ikincisi düzenlenen ve seçici kurulunu Arhan Kayar, Ela Cindoruk, Oya Akman, Sertaç Ersayın, Murat Tabanlıoğlu gibi önemli isimlerin oluşturduğu Design Spirit sergisinde, yine 40 yaş altı, 40 Türk tasarımcının, İstanbul ile ilgili hikayesi olan 40 tasarımı sergileniyor. Aralarında Hakan Gencol, Adnan Serbest, Erdem Akan, Defne Koz gibi 20 ünlü tasarımcının buluşmasıyla oluşan Grup bu yıl ilk defa, kitap tasarımlarıyla katılıyor.

 

 Resimi  büyültmek için üzerine tıklayın

FavoriteLoading Bu yazıyı Favorilerime ekle

BENZER YAZILAR

Yorum Yapın

*

Önceki yazıyı okuyun:
Teravih Tefsirleri 1433-15

Araf Suresi 59-72. Ayetler. Peygamberlerin sayıları Kuran-ı Kerim'de isimleri sayılan peygamberlerin özellikleri. Hz. Nuh'un öne çıkan özelliği nedir? Ömrü? Peygamberlik...

Kapat