İstanbul kültür elçileri projesi 2011

İstanbul’u başta İstanbullular olmak üzere yerli ve yabancı ziyaretçilere doğru tanıtmak ve kent aidiyet bilincinin artırılmasına katkı sağlamak amacıyla yürüttüğü İstanbul Okulu Kültür Elçileri Projesi 2011 Eylül Ayı programıyla devam ediyor.

Eylül ayı boyunca yedi gezi şeklinde gerçekleştirilecek etkinliklere katılım ücretsizdir. İstanbul’un farklı ilçeleri ve semtlerinin bilinen ve bilinmeyen mekânlarını keşfetmeye devam ettiğimiz gezilerimizi kaçırmamanızı öneririz. Proje ile ilgili 0212 312 63 40 numaralı telefonu arayabilir veya tourism@ibb.gov.tr adresinden etkinliklere başvuru yapabilirsiniz.

 

NOT: İstanbul Büyükşehir Belediyesi ana sayfasında yer alan Turizm Hizmetleri bölümündeki Gezi kayıt linkine tıklayıp mevcut geziler’den gitmek istediğiniz geziyi seçebilir, kaydınızı rahatlıkla yapabilirsiniz..

) ÜZERİNİ TIKLAYABİLİRSİNİZ.

 

 

NOT:

fener balat gezilerimize yoğun talep olduğu için geçen dönemden listeye giremeyenler kontenjana alındı o yüzden o gezi daha başlamadan bitmiş oldu. Boğaz gezisi içinse henüz kayıtlar yayınlanmadı onun için ayrıca basın bülteniyle yine facebooktan haberdar olabilirsiniz

FavoriteLoading Bu yazıyı Favorilerime ekle

BENZER YAZILAR

Yorum Yapın

*

Önceki yazıyı okuyun:
Teravih Tefsirleri 1433-15

Araf Suresi 59-72. Ayetler. Peygamberlerin sayıları Kuran-ı Kerim'de isimleri sayılan peygamberlerin özellikleri. Hz. Nuh'un öne çıkan özelliği nedir? Ömrü? Peygamberlik...

Kapat