Seçim

 

Küresel kötülük sisteminin bir parçası olduğumuz için otomatikman suçluyuz . Sistemleştirilmiş ihlale angaje olmuş vaziyetteyiz. Korku düzenine itaat ettiğimiz için rehine , bu yolla düzenin ömrüne ömür kattığımız için de teröristiz. Düşünmüyoruz çünkü deliyiz . Ve özgürlükten kaçıyoruz . Hapishanede idman yapan mahkumlarız.Çağdaş meşruiyetin temeli , hakikat aleyhtarlığıdır . Birey ise kötülülük budalalığının bedenleşmiş halidir. Lakayıtlık ve münasebetsizliğimize rağmen , her nefes bizi ölüme yaklaştırıyor. Cehennemi boylamayı göze almış olmanın rahatlığıyla hareket ediyoruz.

Murat Menteş

Ancak bir sebebi var. Bir sebebi var. Bunun bir sebebi var. Egitimin rezil oluşunun bir sebebi var. Asla düzelmemesi ile aynı sebep. Asla düzelmeyecek, boşuna beklemeyin. Elde ettiginizle mutlu olun. Çünkü bu ülkenin sahipleri bunu istemezler. Gerçek sahiplerinden bahsediyorum. Büyük ve zengin .

Gerçek sahipleri ; Her şeyi denetleyen ve her şeye karar veren büyük ve zengin .İs hissedarları. Politikacıları unutun onlar önemsiz. Politikacılar size seçim hakkı tanındıgı fikrini sürdürmek için varlar. Hakkınız yok. Seçim hakkınız yok. Sahipleriniz var. Size sahipler. Her şeye sahipler. Bütün önemli topraklara sahipler. Kolektif sirketleri denetliyorlar ve sahipleriler. Uzun zamandır senato, meclis, hükümet binaları, belediyeleri sahipleriler. Hakimler arka ceplerinde. Bütün büyük medya ve haber şirketlerinin de sahipleriler. Duyduğunuz bütün haber ve bilgileri denetliyorlar .

Her sene milyarlarca doları lobileşmek için kullanıyorlar. İstediklerini elde etmek için lobileşiyorlar. Ne istediklerini biliyoruz. Başkalarına daha az ve kendilerine daha çok istiyorlar. Ne istemediklerini size söyleyeyim. Eleştirel ve düşünen vatandaşlar istemiyorlar. Iyi derecede bilgilendirilmiş ve egitim görmüş insanlar istemiyorlar. Bu ilgilerini çekmiyor. Bu onların işine gelmiyor. Bu çıkarlarına aykırı .

FavoriteLoading Bu yazıyı Favorilerime ekle

BENZER YAZILAR

Yorum Yapın

*

Önceki yazıyı okuyun:
Teravih Tefsirleri 1433-15

Araf Suresi 59-72. Ayetler. Peygamberlerin sayıları Kuran-ı Kerim'de isimleri sayılan peygamberlerin özellikleri. Hz. Nuh'un öne çıkan özelliği nedir? Ömrü? Peygamberlik...

Kapat