ASR-I SAADET DERSLERİ

Her hafta evlerde çoluk çocuğunuzla, komşularınızla, arkadaşlarınızla bir araya gelip okuyacağınız ve öğreneceğiniz hayatınızın en önemli eğitim kaynakları bu eserde mevcut.Alın, hemen bir ders grubu oluşturun ve hayatınızın en önemli işini yapın.Kitapta her hafta için dört ders belirlenmiş. Takriben altı kitap olacağını tahmin ettiğimiz bu eserin; İlk cildinde Kur’an-ı Kerim Tefsiri, Peygamberimizin hayatı, İlmihal, Akaid, Temel esaslar ve Sahabe hayatı gibi bölümler mevcut. İki saatte okunabilecek bu dersler her hafta devam ederek bir yıl için 52 haftaya bölünmüş. Muhteşem bir sistem ile hazırlanmış bu eser tedricen mükemmel ve faydalı insan yetişmesine zemin hazırlıyor.Eğitim açısından hayatımda gördüğüm en güzel hizmet çalışması.Hazırlayan ekibi tebrik ederim.Büyük boy, Şamua, 865 sayfa Lüx ciltliİnsanımızın büyük ihtiyaç duyduğu bu eserin, büyük bir hızla yayılacağından ve ülkemizde en çok alınan, okunan, faydalanılan temel eser olacağından hiç şüphem yok.

Her şikâyetin çözümü, her hayırlı işin temeli ve iki cihan saadetine giden yolun başlıca eğitim kitabı “ ASR-I SAADET DERSLERİ 1 ” insanımıza hayırlı olsun.

Not: Aynı eserin hanımlara özel de hazırlanmış olduğunu, onunda ay sonu çıkacağı bilgisini almış bulunuyorum. Buda sevincimizi ve heyecanımızı birkat daha arttırdı. Allah bu eserleri ve hayır yolundaki tüm çalışmaları bereketli ve verimli kılsın.

FavoriteLoading Bu yazıyı Favorilerime ekle

BENZER YAZILAR

Yorum Yapın

*

Önceki yazıyı okuyun:
Teravih Tefsirleri 1433-15

Araf Suresi 59-72. Ayetler. Peygamberlerin sayıları Kuran-ı Kerim'de isimleri sayılan peygamberlerin özellikleri. Hz. Nuh'un öne çıkan özelliği nedir? Ömrü? Peygamberlik...

Kapat